Menu

Dane kontaktowe

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Iwowem

Iwowe 140
08-412 Borowie
tel. (25) 6854176
e-mail:  spiwowe@poczta.onet.pl

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 2021.10.30
  Pasowanie na ucznia

  Pasowanie na ucznia

                                PASOWANIE NA UCZNIA

         W środę 20 października 2021r. w Szkole Podstawowej w Iwowem, odbyło  się pasowanie na ucznia. Przygotowania do uroczystości trwały długo, prawie od początku roku szkolnego. Na zajęciach dzieci uczyły się piosenek, wierszy, doskonaliły umiejętności artystyczne, aby móc zaprezentować się w pełnej krasie. Zaprezentowany program podobał się wszystkim obecnym, którzy gromkimi brawami nagradzali występujących. Najważniejszą częścią uroczystości było oczywiście złożenie ślubowania oraz moment pasowania na ucznia, który dokonał się w symboliczny sposób poprzez dotknięcie ramienia dziecka ołówkiem przez Panią Dyrektor Jolantę Maszkiewicz. Dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły, na dowód czego otrzymały pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończyła się  poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

 • 2021.10.15
  Spotkanie z policjantem

  Spotkanie z policjantem

  We wrześniu nasze przedszkole odwiedzili stróżowie prawa.  Panowie policjanci, przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak bezpiecznie podróżować środkami lokomocji. Spotkanie z policjantem wzbudziło wiele pozytywnych emocji wśród najmłodszych uczniów. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejną wizytę.

 • 2021.10.15
  Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka to wyjątkowe wydarzenie dla każdego maluszka. Zabawy ruchowe przy muzyce sprawiają, że na dziecięcych buziach pojawiają się uśmiechy. Tak było właśnie u nas. Od samego rana było głośno i wesoło. Zabawa przy muzyce wprowadziła dzieci w doskonały humor, który towarzyszył im do końca dnia. Zajęcia plastyczne  integrowały grupę i pobudziły kreatywność uczniów. Zabawa w piaskownicy natomiast pozwoliła dzieciom wejść w interakcję społeczną, rozwijać zmysł dotyku oraz stymulować rozwój fizyczny dziecka.

 • 2021.10.15
  Występ zespołu Limbos

  Występ zespołu Limbos

  Jak co roku zespół Limbos powitał naszych podopiecznych wrześniowym koncertem. Panowie zaprezentowali uczniom utwory z repertuaru muzyki: klasycznej, jazzowej, bluesowej czy rockowej. Koncert przebiegał w wesołej atmosferze trzymając słuchaczy w napięciu i wciągając ich w świat muzyki, której na co dzień nie każdy słucha. Była to bardzo pouczająca i uwrażliwiająca lekcja oddająca szacunek dla sztuki muzycznej.

   

Stronicowanie

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwowem
Iwowe 140
08-412 Borowie

NIP: 826-18-71-382

[obiekt mapy] Lokalizacja Publicznej Szkoły Podstawowej w Iwowem